| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100+ton+10 dni |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100+ton+10 dni |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100+ton+10 dni |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100+ton+10 dni |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100+ton+10 dni |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100+ton+10 dni |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100+ton+10 dni |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Nazwa handlowa | Zhengde |