| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta kotła |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta kotła |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Aplikacja | Budynek, dach, dekoracja itp |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budynek, dach, dekoracja itp |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-ppgi 123 |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC 25T1250 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, maszyny, ropa naftowa, metalurgia, statek |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 itp... |
| Zastosowanie | Budownictwo, maszyny, ropa naftowa, metalurgia, statek |
|---|---|
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 itp... |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Model nr. | ZD-HR345 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, maszyny, ropa naftowa, metalurgia, statek |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 itp... |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiał | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| Materiał | 316 201 321 319 316ti |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |