| Model nr. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Szerokość | 10-20mm |
| Okres płatności | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
| Stop lub nie | Wykonane na zamówienie |
| MOQ | 3 tony |
| Model nr. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Szerokość | 10-20mm |
| Okres płatności | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
| Stop lub nie | Wykonane na zamówienie |
| MOQ | 3 tony |
| Model nr. | ASTM A53 GR. B |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | 16 mln |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | 42CrMo |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | 16MnDG |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | 16 mln |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-SSPIPE |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | niestandardowe |
| Materiał | 201, 304, 304L, 316, 316L, 317L, 321, 347 |
| Gęstość | 0,1 mm-60 mm |
| Średnica zewnętrzna | 6mm-2500mm (3/8"-100") |
| Obsługa powierzchni | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | 201 301 304 316 316L 310S 321 410 420 430 |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Obsługa powierzchni | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał | 201 301 304 316 316L 310S 321 410 420 430 |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |