| Model nr. | ZD-HAS |
|---|---|
| Długość | Wykonane na zamówienie |
| Szerokość | 12-300mm |
| Gęstość | 3-60mm |
| Kształt sekcji | Włókna |
| Model nr. | ZD-HRRSSP100X80 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRSSP20E123 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Nazwa produktu | Bezszwowa rura |
| Długość | 12M, 6m, 6,4M, zgodnie z wymaganiami |
| Model nr. | ZD-HRSSP |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | Klasa B, Klasa C, Klasa D, Klasa A36, Klasa 36, Klasa 40 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |