| Krawędź | Rozcięta krawędź |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | S235J2 Bezszwowa rurka kwadratowa |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-AS10 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Długość | Wykonane na zamówienie |
| Szerokość | 12-300mm |
| Gęstość | 3-60mm |
| Kształt sekcji | Włókna |
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
|---|---|
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Normy produkcyjne | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Długość | Wykonane na zamówienie |
| Szerokość | 12-300mm |
| Gęstość | 3-60mm |
| Kształt sekcji | Włókna |
| Model nr. | 16 mln |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Długość | Wykonane na zamówienie |
| Szerokość | 12-300mm |
| Gęstość | 3-60mm |
| Kształt sekcji | Włókna |