| Model nr. | ZD-HRU |
|---|---|
| Materiał | 1020/C20e4/1045/E355dd/Q235B/Q355b |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Normy produkcyjne | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | Q235A Q235B Q235C |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | Q235A Q235B Q235C |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | JIS G3106 SM400A SM400B SM400C SM490A SM490B SM490 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Zastosowanie | Formy i matryce, płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
| Specjalne zastosowanie | Narzędzia tnące, Narzędzia pomiarowe, Frezy ze stali zwykłej, Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Akcje | Akcje |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |