| Model nr. | ZD-gsh |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Rury stalowe galwanizowane |
| Nadmiar | 1-500 mm zgodnie z żądaniem |
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
|---|---|
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Normy produkcyjne | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Długość | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | z galwanizowanego |
| Specyfikacja | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetyfekacja | CE ISO SGS |
| Użycie | Materiał budowlany |
| Model nr. | ASTM A283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | Sb450 |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | Sb450 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | SERIA ZE STALI WĘGLOWEJ |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |