| Model nr. | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta kołnierza |
| Krawędź | Młyn |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
| Model nr. | ZD-HRC10T1500 |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta kotła |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiał | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |
| Leczenie | z galwanizowanego |
|---|---|
| Normy | ASTM, GB, JIS |
| Twardość | Pełna twardość |
| Użycie | Materiał budowlany |
| Obsługa powierzchni | z galwanizowanego |
| Model nr | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| HRB | Pełna twardość |
| Pozycja nr | B879 |
| Stopień | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
| Kategoria produktu | Cewka stalowa PPGI |
|---|---|
| W tym warstwa metalizowana, grubość po malowaniu | ≥0,46 mm |
| Całkowita waga poszycia po obu stronach (na zewnątrz/wewnątrz) | 150 g/(75/75 lub 85/65) |
| Grubość etykiety | ≥0,45 mm |
| Glśdzka po powłokach | Błyskotliwość wykończenia lustra lustra: ≥40 stopni |
| Hs Code | 7210490000 |
|---|---|
| Width | 600-1500 Mm |
| Products | Spring Steel Strip |
| Zinccoatingtype | Hot-dip Galvanized |
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
|---|---|
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Normy produkcyjne | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Ocynkowana rura stalowa |
| Średnica zewnętrzna | 13,7-1219,2 mm |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |