| Model nr. | ZD-HGSPDN20 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-gsh |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
|---|---|
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Normy produkcyjne | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model nr. | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | SERIA ZE STALI WĘGLOWEJ |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Twardość ołówka | Nie mniej niż HB |
|---|---|
| Całkowita waga poszycia po obu stronach (na zewnątrz/wewnątrz) | 150 g/(75/75 lub 85/65) |
| wydłużenie po zerwaniu | Ponad 20% |
| Grubość etykiety | ≥0,45 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 270-500 MPa |
| Cetyfekacja | CE ISO SGS |
|---|---|
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Użycie | Materiał budowlany |
| Specyfikacja | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| HRB | Pełna twardość |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Typ biznesu | Producent |
| Tolerancja | ± 1% |
| Pozycja nr | B879 |
| Model nr | ZD-PPGI |
|---|---|
| Aplikacja | PPGI |
| Krawędź | Przekręć krawędź |
| Magazyn | Magazyn |
| Grubość | 1 mm-30 mm lub zgodnie z wymaganiami |