| Model nr. | dB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/Tdc51dzm |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | dB460 ASTM/AISI/SGCC/CGCC/Tdc51dzm |
| Model nr. | : ZD-HRC 25T1250 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, maszyny, ropa naftowa, metalurgia, statek |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 itp... |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiał | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |
| Materiał | Seria 200, seria 300, seria 400... |
|---|---|
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Model nr. | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta statku, płyta kotła, płyta kontenera |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | Dx53D, Dx54D Sghc, sierż |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Zastosowanie | Formy i matryce, płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
| Specjalne zastosowanie | Narzędzia tnące, Narzędzia pomiarowe, Frezy ze stali zwykłej, Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
| Magazyn | Magazyn |
| Model nr. | ZD-Hgspdn80 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |