| Model nr. | ZD-gsc |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | SGCC, DC51D, Dx51d, Dx52D, Sgcd, Q195, Q235, Sghc, Dx54D, |
| Model nr. | ZD-gsc |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| Model nr. | Niestandardowe cewki PPGI w kolorze Ral |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Rury stalowe galwanizowane |
| Nadmiar | 1-500 mm zgodnie z żądaniem |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Rury stalowe galwanizowane |
| Nadmiar | 1-500 mm zgodnie z żądaniem |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta kotła |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta kotła |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Materiał | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta statku, płyta kotła, płyta kontenera |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |