| Model nr. | 23Q110 23Q120 23Q130 23Q140 23Q150 |
|---|---|
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Waga rolki | 0.5t-25t |
| Model nr. | 23q110 23q120 |
|---|---|
| Zastosowanie | Transformator |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Stopień | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
|---|---|
| Termin cenowy | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Próbka | Możliwy do użytku |
| Model nr | SA210 ASTM A213 T12 |
| Typ biznesu | Producent |
| Standard amerykański/standard europejski | ASTM A792M |
|---|---|
| Standard struktury powłoki PE (μM) | 2/1 |
| Twardość ołówka | Nie mniej niż HB |
| wydłużenie po zerwaniu | Ponad 20% |
| Impact Energy | Nie mniej niż 9J |
| Całkowita waga poszycia po obu stronach (na zewnątrz/wewnątrz) | 150 g/(75/75 lub 85/65) |
|---|---|
| Standard wykonawczy | GB/T12754-2019 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 270-500 MPa |
| Granica plastyczności | > 300MPA |
| Specyfikacja szerokości podłoża na zimno | 1200 mm |
| Model nr. | ZD-gshdx51t0.2w1200 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, pokrycia dachowe, przemysł, przemysł stoczniowy |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-gshdx51t1w |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Standard amerykański/standard europejski | ASTM A792M |
|---|---|
| Zimno zwijana grubość podłoża | ≥0,41 mm |
| Standard wykonawczy | GB/T12754-2019 |
| Specyfikacja szerokości podłoża na zimno | 1200 mm |
| Skład stopu powłoki metalowej | Alznmg lub ocynkowed ALMG |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Rury stalowe galwanizowane |
| Nadmiar | 1-500 mm zgodnie z żądaniem |