| Model nr. | ZD-gsc |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | Dx51d, Dx52D, Dx53D, Dx54D, SGCC, Sghc, Sgch |
| Model nr. | ZD-GC004 |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-GC008 |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model nr. | ZD-GC009 |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Zastosowanie | Budownictwo, pokrycia dachowe, przemysł, przemysł stoczniowy |
|---|---|
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 0,12 mm-30 mm |
| Model nr. | ZD-GC001 |
|---|---|
| Zastosowanie | Płyta pojemnika |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Grubość powłoki | 5-12 μm |
|---|---|
| Kategoria produktu | Węzeł stalowy ocynkowany |
| Nazwa produktu | Cewka ocynkowana DX51D+AZ 508 mm / 610 mm 0,3-3 mm 1250 mm szerokość |
| Obszary zastosowania | Motoryzacyjny, transportowy, budowanie maszyn |
| Rodzaj powłoki | powłoka cynkowa elektrolityczna |
| Model nr. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
| Model nr. | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | o pojemności nieprzekraczającej 10 W |