| Zastosowanie | PPGi |
|---|---|
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Application | PPGI |
|---|---|
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Model nr. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Application | PPGI |
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| Model nr | ZD-PPGI |
|---|---|
| Aplikacja | PPGI |
| Krawędź | Przekręć krawędź |
| Magazyn | Magazyn |
| Tworzywo | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Numer modelu | S0926-044 |
|---|---|
| Użycie | Materiał budowlany |
| Obsługa powierzchni | z galwanizowanego |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Klasa | SGCC, DX51D, DC03 itd. |
| Impact Energy | Nie mniej niż 9J |
|---|---|
| Grubość etykiety | ≥0,45 mm |
| Zimno zwijana grubość podłoża | ≥0,41 mm |
| Skład stopu powłoki metalowej | Alznmg lub ocynkowed ALMG |
| Specyfikacja szerokości podłoża na zimno | 1200 mm |
| Szczegóły pakowania | Ustawienia klienta |
|---|---|
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 500+tony+5-8 dni |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa produktu | Cewka ocynkowana DX51D+AZ 508 mm / 610 mm 0,3-3 mm 1250 mm szerokość |
|---|---|
| Rodzaj powłoki | powłoka cynkowa elektrolityczna |
| Obszary zastosowania | Motoryzacyjny, transportowy, budowanie maszyn |
| Grubość powłoki | 5-12 μm |
| Kategoria produktu | Węzeł stalowy ocynkowany |
| Nazwa produktu | Cewka ocynkowana DX51D+AZ 508 mm / 610 mm 0,3-3 mm 1250 mm szerokość |
|---|---|
| Kategoria produktu | Węzeł stalowy ocynkowany |
| Obszary zastosowania | Motoryzacyjny, transportowy, budowanie maszyn |
| Grubość powłoki | 5-12 μm |
| Rodzaj powłoki | powłoka cynkowa elektrolityczna |