| Rodzaj powłoki | powłoka cynkowa elektrolityczna |
|---|---|
| Kategoria produktu | Węzeł stalowy ocynkowany |
| Obszary zastosowania | Motoryzacyjny, transportowy, budowanie maszyn |
| Grubość powłoki | 5-12 μm |
| Nazwa produktu | Cewka ocynkowana DX51D+AZ 508 mm / 610 mm 0,3-3 mm 1250 mm szerokość |
| Kategoria produktu | Węzeł stalowy ocynkowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cewka ocynkowana DX51D+AZ 508 mm / 610 mm 0,3-3 mm 1250 mm szerokość |
| Grubość powłoki | 5-12 μm |
| Rodzaj powłoki | powłoka cynkowa elektrolityczna |
| Obszary zastosowania | Motoryzacyjny, transportowy, budowanie maszyn |
| Grubość powłoki | 5-12 μm |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cewka ocynkowana DX51D+AZ 508 mm / 610 mm 0,3-3 mm 1250 mm szerokość |
| Obszary zastosowania | Motoryzacyjny, transportowy, budowanie maszyn |
| Kategoria produktu | Węzeł stalowy ocynkowany |
| Rodzaj powłoki | powłoka cynkowa elektrolityczna |
| Model nr. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Zastosowanie | PPGi |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S250GD, S350GD, S550GD |
| Model nr. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budynek, dach, dekoracja itp |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Hardness | Full Hard |
|---|---|
| Length | 1000mm-12000mm |
| Custom Made | Yes |
| Usage | Building Construction Material |
| Treatment | Galvanized |
| Długość | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | z galwanizowanego |
| Specyfikacja | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetyfekacja | CE ISO SGS |
| Użycie | Materiał budowlany |