| Model nr. | Bezszwowa rura kwadratowa Q390 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Długość | Wykonane na zamówienie |
| Szerokość | 12-300mm |
| Gęstość | 3-60mm |
| Kształt sekcji | Włókna |
| Model nr. | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD S420M S420ME S4 |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Krawędź | Rozcięta krawędź |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | ZD-HRC |
|---|---|
| Akcje | Akcje |
| Materiał | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Gęstość | 1mm-30mm |
| Szerokość | 10 mm-3000 mm |
| Model nr. | Wiązka H |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wiązka H |
| Okres płatności | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
| Stop lub nie | Niskostopowej |
| MOQ | 3 tony |
| Model nr. | Wiązka H |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wiązka H |
| Okres płatności | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
| Stop lub nie | Niskostopowej |
| MOQ | 3 tony |