| Model nr. | ZD-HRH150T8 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wiązka H |
| Okres płatności | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
| Stop lub nie | Niskostopowej |
| MOQ | 3 tony |
| Model nr. | ASTM 283grc A284grb A306gr55 Q235 Q345 Q355 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wiązka H |
| Okres płatności | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
| Stop lub nie | Niskostopowej |
| MOQ | 3 tony |
| Model nr. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standardowy | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Materiał | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Rury stalowe galwanizowane |
| Nadmiar | 1-500 mm zgodnie z żądaniem |
| Model nr. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Rury stalowe galwanizowane |
| Nadmiar | 1-500 mm zgodnie z żądaniem |
| Model nr. | ZD-gsp |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągły kwadrat |
| Nazwa produktu | Rury stalowe galwanizowane |
| Nadmiar | 1-500 mm zgodnie z żądaniem |
| Model nr. | S235JR S275JR S355JR |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ASTM A36 A106 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | 27SiMn |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | Q345C |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |