| produkty | taśma ze stali sprężynowej |
|---|---|
| Inspekcja | Trzecia Grupa Inspekcyjna |
| Zabezpieczenie końcówki | Plastikowa czapka, żelazna ochrona. |
| wydłużenie | 18-25% |
| Szerokość | 600-1500 mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | z galwanizowanego |
| Specyfikacja | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetyfekacja | CE ISO SGS |
| Użycie | Materiał budowlany |
| Cetyfekacja | CE ISO SGS |
|---|---|
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Użycie | Materiał budowlany |
| Specyfikacja | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Numer modelu | S0926-044 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | z galwanizowanego |
| Użycie | Materiał budowlany |
| Wzorzec | Kropla Łzy |
| Klasa | SGCC, DX51D, DC03 itd. |
| Model nr. | SA414gra |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Zastosowanie | Formy i matryce, płyta statku, płyta kotła, płyta kontenera, płyta kołnierza, używany przez architek |
| Specjalne zastosowanie | Narzędzia skrawające, Narzędzia pomiarowe, Frezy ze stali zwykłej, Płyta stalowa o wysokiej wytrzyma |
| Akcje | Akcje |
| Model nr. | P9, P11, P22 Gr. P9, P11, P22 gr. 6 4130, 4140 6 4130, 4140 |
|---|---|
| Użycie | Transport rurociągowy, rury kotłowe, rury hydrauliczne/samochodowe, wiercenia ropy/gazu, żywność/nap |
| Kształt sekcji | Okrągłe |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Cykl niestandardowy | 7-15 dni |
| Model nr. | ZD-SSPIPE80 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Rury ze stali nierdzewnej |
| Gęstość | 0,1 mm-13 mm |
| Nadmiar | 10mm-300mm |